Timebuilding a práca u Nás

Timebuilding a práca u Nás po ukončení základného výcviku je timebuilding otázkou každého začínajúceho pilota.

MÁME RIEŠENIE !

Pre absolventov našej školy po ukončení základného výcviku ponúkame za minimálne náklady nalietať si potrebné letové hodiny a získať potrebnú prax pre pokračovanie v kariere obchodného alebo dopravného pilota vrtuľníkov.

AKO NA TO?

Riešením je typová kvalifikačná kategória R44

Po získaní typovej kvalifikačnej kategórie R44 si zakúpiš za cenu nižšiu ako je cena R22 cca 30 letových hodín na R44 pre rozlietanosť, ktoré odlietaš s jedným z našich kvalifikovaných inštruktorov pre získanie základnej praxe lietania vo horách a letmi s ďalšími osobami na palube. Ďalšie potrebné letové hodiny už budeš mať ZDARMA. Nechaj to už na Nás.

PODMIENKOU JE:

Rozlietanosť pilota podľa podmienok stanovených interným pravidlom našej spoločnosti , t.z. byť aktívny. Lietať pravidelne s minimálnymi prestávkami. Ak zistíme že si ten správny, ponúkneme ti ešte viac.

MOŽNOSŤ PRÁCE U NÁS

Zaplatíme ti tvoj kurz Obchodného pilota, pre získanie CPL(H)

Pilotov je málo, a my si to uvedomujeme. Ak budeš u Nás aktívny a my zistíme že si ten pravý, zaplatíme ti tvoj kurz CPL(H), lepšie povedané požičiame ti na neho, čo nám neskôr vrátiš svojou prácou u Nás. Získaš tým vysnívaný preukaz obchodného pilota CPL(H) a prácu pilota u Nás v spoločnosti. Kto sme zistíš na www.techmont.sk

*Viac informácii pri osobnom stretnutí

Kontaktovať nás môžeš cez kontaktný formulár TU

Tešíme sa na stretnutie!